logo-samandehi

 
خوش آمدید .پشتیبانی 24 ساعته 7روز هفته 09157766221،05144291041
 
شنبه, 09 بهمن 1400 02:41
Your IP :54.174.225.82
ساختن ایمیل PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه 06 اسفند 1389 ساعت 13:07در این منو قسمت های مربوط به کار با ایمیل های سایتتان قرار دارند. که به این شرح می باشند:

Email Accounts: براي ايجاد و يا حذف ايميل روي این گزينه   كليك نماييد و سپس، در پنجره باز شده كه شامل آدرس ايميل هاي قبلي شما به همراه امكان تغيير رمز عبور و حذف آنها وجود دارد روي گزينه مورد نظر كليك كرده

و در پايان  مشخصات ايميل خود را تايپ نماييد

Web Mail: توسط این بخش می توانید تمامی ایمیل های سایت را یکجا چک کنید. وقتی وارد این قسمت می شوید در صفحه ی جدیدی که باز می شود در وسط یک عکس قرار دارد که زیر نوشته: Go to Webmail Login. برای ورود به بخش ایمیل ها روی این عکس کلیک کنید. صفحه ای مانند زیر باز می شود:

 

که در بالا نام کاربری Cpanel شما نوشته شده است و در وسط نام نر افزارهایی که روی سرور برای کار با ایمیل نصب شده اند نوشته شده است. که در اینجا سه عدد هستند. روی هر کدام از این عکس ها که کلیک کنید نرم افزار مربوطه باز می شود و به شما امکانات کار با ایمیل را می دهد. پیشنهاد می کنیم همه را تستس کنید و هر کدام که برای شما راحت تر بود را استفاده کنید. بعد می توانید برای اینکه دیگر این صفحه باز نشود و مستقیم برنامه مورد نظرتان باز شود روی گزینه ی Enable AutoLoad زیر آن کلیک کنید. پنجره ای مانند شکل زیر باز می شود:که در کادر وسط تعیین کنید بعد از چند ثانیه برنامه مورد نظر باز شود. که بهتر است همین 5 ثانیه باشد. بعد روی Ok کلیک کنید. از این پس هر وقت به این صفحه بیایید بعد از 5 ثانیه اگر روی هیچ کدام از نرم افزارها کلیک نکنید نرم افزار مورد نظرتان باز می شود.


Spam Assassin: در این قسمت می توانید نرم افزار مدیریت ایمیل های Spam را فعال کنید. که برای اینکار لازم است آشنایی کامل داشته باشید.

Forwarders: برای forwarde کردن ایمیل های دربافتی به ایمیلی دیگر استفاده می شود

Auto Responders: جهت پاسخگویی خودکار به ایمیل های دریافتی استفاده می شود

Default Address:برای تنظیم ایمیل مورد نظر به عنوان ایمیل اصلی سایت استفاده می شود

Mailing Lists: در این بخش می توانید لیست ایمیل بسازید و ایمیل های آن را اصلاح کنید.
آخرین به روز رسانی در شنبه 07 اسفند 1389 ساعت 19:22